Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
BERLIN- Kierowca kat. C+E od pn do pt 1800 Euro netto - Og這szenia Rzesz闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 15/05/2017 16:16:02
miesi帷 temu
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o. o. z oddzia貫m we Wroc豉wiu poszukuje os鏏 zainteresowanych prac sta陰 w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Kierowca samochod闚 ci篹arowych
Miejsce pracy: Berlin

Opis stanowiska:
• Bezpieczna i odpowiedzialna realizacja przewozu d鏏r
• Praca w zespole 3 osobowym razem z pracownikami transportowymi
• Kontrola pojazdu przed ka盥ym przejazdem

Wymagania
• Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego w stopniu pozwalaj帷ym na komunikacje w miejscu pracy
Prawo jazdy kat. CE lub C/ E

Oferujemy :
• Sta陰 prac w oparciu o umow o prac na warunkach niemieckich
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Euro- 12,18 Euro brutto/h
• Dodatki za nadgodziny +25%
• Dodatki za nocki +25%
• Dodatki za niedziele +50%
• Dodatki za 鈍i皻a +100%
• Prac w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pomoc w za豉twieniu wszystkich formalno軼i przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich 鈍iadcze socjalnych
• DARMOWE zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
• Mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz

Od kandydat闚 nie pobieramy prowizji.
Zainteresowanych prosz o wys豉nie cv na adres wroclaw@uniapol.pl
Kontakt:
Anna
Telefon:
507 075 237

Ods這n: 8
      Zobacz Katalog Rzeszowskich Wizyt闚ek

RZESZOWSKIE OGΜSZENIA
www.rzeszowskie-ogloszenia.pl