Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Kierownik Apteki Jas這 - Og這szenia Rzesz闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 7/01/2020 20:07:49
2 tygodnie temu
Kierownik Apteki Jas這

Opis stanowiska:

Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
Przyjmowanie i realizacja recept.
Informowanie pacjent闚 o dzia豉niu i dawkowaniu lek闚.

Wymagania:

Wykszta販enie wy窺ze – mile widziane wykszta販enie farmaceutyczne
Minimum 5-letnie do鈍iadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mile widziane do鈍iadczenie zawodowe w bran篡 farmaceutycznej
Wysokie kompetencje interpersonalne
Umiej皻no軼i analityczne oraz my郵enie strategiczne
Otwarto嗆 i ch耩 niesienia pomocy pacjentom.
Dobra organizacja pracy.
Sumienne wykonywanie powierzonych obowi您k闚.

Oferujemy:

Prac w aptece 6cio dniowej.
Zwrot koszt闚 dojazdu.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac.
Konkurencyjne wynagrodzenie plus premi.
Szkolenia p造nnie wprowadzaj帷e do pracy w aptece.
Bardzo dobr atmosfer pracy.
Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego.
Pakiet benefit闚 w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na 篡cie, upomink闚 okoliczno軼iowych.

Szczeg馧owych informacji udzielimy po otrzymaniu CV na adres urszula.zyradzka@hrcontact.co lub przez stron www.hrcontact.co . Zapraszam do kontaktu, ch皻nie odpowiem na pytania pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828
Kontakt:
Urszula
Telefon:
884729081

Ods這n: 35
      Zobacz Katalog Rzeszowskich Wizyt闚ek

RZESZOWSKIE OGΜSZENIA
www.rzeszowskie-ogloszenia.pl